Sıkça Sorulan Sorular

otomat kiralama

Otomat kiralama ile ilgili sorular

 1. Kahve Otomatı kiralama hizmeti nedir
 2. Kahve otomatı seçerken nelere dikkat etmeliyiz
 3. Sıcak içecek kahve otomatlarının kullanıldığı yerler
 4. Çalıştığımız otomat firmaları
 5. Otomatlar ne sıklıkta dolduruluyor?
 6. Otomat kurulum süresi kaç gündür ?
 7. Kiralık otomatlar sunuyor musunuz?
 8. Otomata koyulan ürünleri kimler seçiyor ?
 9. Atıştırmalık ürünler ne sıklıkta değiştirilir ?
 10. Hizmetleriniz hakkında nasıl daha fazla bilgi alabilirim ?
 11. Bir satış sözleşmesi imzalamam gerekiyor mu ?
 12. Otomat satışınız bulunuyor mu ?
 13. Otomat sistemi nedir?
 14. Otomat makinası nedir?
 15. Otomat nedir ne işe yarar?
 16. Yiyecek içecek otomatı nasıl kullanılır?
 17. Kahve otomatı nasıl kullanılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Kahve Otomatı Kiralama hizmetinde firmalar kahve otomatlarını belirli bir ürün veya kira bedeli karşılığında kiralamaktadırlar. Bu tutar otomatın boyutuna, firmanin personel sayısına ve kullanılan ürüne gore değişiklik gösterebilmektedir.

2 -Kahve otomatı seçerken nelere dikkat etmeliyiz
Kahve Otomatı seçerken en önemli nokta ürünlerin her daim taze ve kullanıma hazır halde bulunmasını sağlamaktır. Yılların verdiği tecrübe ile Ses Vending, firmanız için en doğru tercihi yapmanıza imkan sağlamaktadır.
Sıcak Kahve otomatları, halka açık alanlarda (Stadyumlar, hastaneler, konser alanları, üniversiteler vb.), kurumsal firmalarda, ufak ofislerde, fabriklarda ve bunlara benzer 7/24 hizmet almak istenilen noktalarda hizmet verebilmektedir.
4- Çalıştığımız otomat firmaları
5- Otomatlar ne sıklıkta dolduruluyor?

Otomatlarımız siz değerli müşterilerimizin tüketim sıklığına göre, belirli periyotlarda doldurulmaktadır. Dolum frekansları her gün de olabilir, haftada 1 gün de olabilir. Burada temel prensip, tüketicinin her daim, aynı kalitede ürüne 7/24 ulaşabilmesini sağlamaktır.

6- Otomat kurulum süresi kaç gündür ?

Otomat kurulum süresi, teknik ekibimizin yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle beraber,sözleşme imzalandıktan sonra ortalama 7 iş günü içerisinde kurulum süreci tamamlanmaktadır.

7- Kiralık otomatlar sunuyor musunuz?

Hizmet bölgemiz içerisinde belirli otomatlarımız için kiralama hizmeti sunmaktayız.

8- Otomata koyulan ürünleri kimler seçiyor ?

Sizler adına otomata koyulacak ürünler için geniş bir ürün gamı belirledik. Bu ürünler içerisinden sizlere uygun olan ürünleri seçip, kendi ürün skalanızı belirleyebilirsiniz. Kurulum öncesi özel bir talep gelmez ise kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler ile hizmet başlayacaktır.

9 - Atıştırmalık ürünler ne sıklıkta değiştirilir ?

Atıştırmalık ürünler, üretici firmalardan direk tedarik edilip otomatlara çok kısa bir süre içerisinde yerleştirilmektedir. Dolayısıyla otomatlarımız sayesinde, firmaların en taze ürünlerine erişilir. Eğer tüketici, rafta bulunan ürüne talep göstermez ise, gerekli analizler yapıldıktan sonra ürün başka muadil bir ürün ile değiştirilir ve tüketiciye yeni bir ürün sunulur. Ayrıca firmaların yeni çıkan ürünleri de zaman zaman yenilik yaratma hedefiyle raflarımızda yerini almaktadır.

10 - Hizmetleriniz hakkında nasıl daha fazla bilgi alabilirim ?

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz. 

11 - Bir satış sözleşmesi imzalamam gerekiyor mu ?

Otomat hizmeti almak için otomat hizmet sözleşmesi yapılmaktadır. 2 tarafın da haklarını koruyan ve servis kalitesini belirli bir standarta bağlayan bir sözleşmedir. Detaylı bilgi için bizle iletişime geçebilirsiniz.

12 - Otomat satışınız bulunuyor mu ?

Otomat satışımız, bazı 2. el otomatlar haricinde bulunmamaktadır.

13 - Otomat sistemi nedir?

Otomat, para veya şimdilerde kredi kartlarıyla ödeme yapılarak çalışan, çeşitli ürünlerin satılabildiği çok pratik ve kullanışlı bir makinedir. Kullanıcılara çeşitli aperatifler, içecekler, pizzalar, kekler, gazeteler, biletler sunmak için tasarlanmış otomatik bir alışveriş seçeneğidir.

14 - Otomat makinası nedir?

Otomatotomatik olarak ardışık veya döngüsel işlemleri gerçekleştirebilen mekanik veya elektro-mekanik düzenektir. 1920 yılında robot kelimesi kullanılmaya başlamadan önce robotlar için de otomat kelimesi kullanılmaktaydı.

15 - Otomat nedir ne işe yarar?

Elektrik tesisatının bulunduğu her yerde kullanılan otomatik sigortalar (minyatür devre kesiciler, MCB’ler) tesisatı ve tesisata bağlı elektrik cihazlarını aşırı akımlara ve kısa devrelere karşı koruyan bir devre elemanıdır.

16 - Yiyecek içecek otomatı nasıl kullanılır?

Otomatı kullanacak olan kişiler ödemeyi bu kartlar aracılığı ile sağlar. Otomat nakit ödeme yerine bu karta göre çalışır. Otomatların her birinde mevcut olan yiyecek ya da içecekler için numaralandırmalar sağlanır. Tuşlar aracılığı ile istenen ürün belirlenir ve ödeme sonrasında da o ürün alıcıya aktarılır.

17 - Kahve otomatı nasıl kullanılır?
Kapsüller bir delik yardımıyla delinir ve içine sıcak su akıtılır. Kapsüldeki kahveyi demleyerek dışarı çıkan su, bardağa doldurulur. Yine süt ve krema tercihine göre tatlandırılarak tüketime hazır hale getirilir.
 

Otomat Kirala

Sıcak içecek otomatları

KAHVE OTOMATLARI

Ofis, fabrika, hastane, üniversite veya perakende satışınız için tam otomatik sıcak içecek otomatlarımız

Atıştırmalık, yiyecek içecek otomatları

ATIŞTIRMALIK, YİYECEK- İÇECEK OTOMATLAR

Personel ve müşterilerinizin sevdiği ve beğendiği markaların ürünlerini servis eden atıştırmalık yiyecek ve içecek

HORECA KAHVE OTOMATLARI

Otellerde, etkinliklerde, ticari işletmelerinizde misafirlere veya katılımcılara kullanımı kolay self-servis masa üstü kahve makineleri