Otomat Hizmet Modelleri

Firmanız için kiralayacağınız otomatlarımızın hizmet modellerini aşağıda bulabilirsiniz. 1’den fazla model ile otomat hizmet modeli seçebilirsiniz.

Ses vending ‘otomat kiralama’ alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yatırımı sağlıyor.
Ses vending otomat kiralama hizmetinde, yenilikçi yaklaşımımızla, çalışanlarınızın kolay ve hızlı ulaşabileceği kaliteli otomat hizmeti ve ürünleri sunuyor.

ÜCRETSİZ İKRAM SİSTEMİ

Kullanıcılara ücretsiz ikramda bulunmak istiyorsanız uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünlerimizi dilediğiniz kadar sunabilirsiniz. Bu otomat hizmet modelimizde aylık tüketimleriniz makinelerdeki dijital sayaç üzerinden bardak/ ürün başı fatura edilmektedir.

NAKİT / KREDİ KARTI

Bu otomat hizmet modelinde otomat üzerinden servis edilen ürünler nakit ve kredi kartı ile satın alınır. Otomatlarda kağıt para ve bozuk para kabul edilir. Otomatlar para üstü vermeye uygundur.

YEMEK ÇEKİ KARTI

Bu otomat kiralama hizmetinde kullanıcılar yemek çeki kartlarını kullanarak otomatlarınızdan hizmet alabilmektedirler.

AKILLI SİSTEM

Aylık/ haftalık/ günlük periyotlar halinde personelinizin kartına belirleyeceğiniz tutar otomatik olarak yükleme yapılır. Ay içerisinde personeliniz için yüklediğiniz tutar biterse, personeliniz kendi kartına otomatlar üzerinden yükleme yapabilir. Böylece personeliniz otomatlardan dilediğince tüketim yapabilir, firmanız da önceden planladığı bütçeyi aşmamış olur.

PAKET MODELİ

Seçilen pakete göre toplam ürün miktarı tanımlanır. Teker teker hangi üründen tüketildiği yerine toplam adet kontrol edilir. Bu otomat hizmetinin faydası belirlediğiniz paket dışında ödeme yapmazsınız.

KİRALAMA MODELİ

Otellerde, etkinliklerde, ticari işletmelerinizde misafirlere veya katılımcılara kullanımı kolay self-servis masa üstü kahve makineleri kiralama sistemidir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin